Apartamenty

Apartament VIP

Jednopokojowy, narożny, duży apartament. Najpiękniejszy z dostępnych widoków na panoramę morza bałtyckiego nie tylko w Niechorzu. Apartament wyposażony jest we wszystko co potrzebne do wypoczynku nad morzem w dobrych warunkach. Z łóżka można obserwować wschody lub zachody słońca bez żadnych ograniczeń nawet kilkanaście mil morskich w głąb morza. Idealny dla zakochanych.

Apartamenty na piętrze

Apartamenty dwupokojowe składają się z większego pokoju wyposażonego w łoże małżeńskie oraz mniejszego gdzie są 2 osobne łóżka np. dla dzieci. Dookoła apartamentu są balkony. Większy pokój położony jest centralnie w kierunku plaży i leżąc w łóżku można oglądać morze. Z mniejszego pokoju jest wyjście na balkon położony prostopadle do morza.

Apartamenty na parterze

Apartamenty dwupokojowe składają się z większego pokoju wyposażonego w łoże małżeńskie oraz mniejszym pokojem gdzie są 2 osobne łóżka np. dla dzieci. Ponieważ są na parterze – nie mają balkonu ale okna wychodzące na morze.

Parkingi
Miejsca do parkowania znajdują się na parkingach płatnych dodatkowo, które oddalone są w odległości 30, 50 i 100m od naszego obiektu. Cena już od 10zł/dobę.Napisz do nas