O nas

Dom na plaży

Wczasy nad morzem przy samej plaży w Niechorzu

Dom na Plaży położony jest na klifie z którego schodami schodzi się na szeroką, piaszczystą plażę. Piasek na plaży jest jasny, czysty i drobny co powoduje, że wypoczynek nad morzem jest wręcz bajkowy.
Wyjątkowa lokalizacja sprawia, że fale morskie docierają wprost w okolice naszego budynku co pięknie wygląda podczas sztormów.

Dzięki temu Goście „Domu na Plaży” mogą rozkoszować się wspaniałym widokiem panoramy morza oraz powiewem morskiej bryzy a przede wszystkim romantycznym widokiem zachodzącego słońca co powoduje, że Nasi Goście wracają w kolejnych latach spędzając wakacje nad morzem właśnie u nas.

Morskie powietrze w Domu przy Plaży

Szczególnego podkreślenia wymaga doskonała jakość powietrza w Domu na Plaży – obiekt jest wysunięty do maksimum w kierunku morza na klifie samej plaży – tym samym powietrze wokół pozbawione jest typowych alergenów pochodzących od traw, drzew, krzewów. Powietrze ma naturalnie dużą zawartość jodu. Na plaży spędzać można całe dnie wsłuchując się w szum morza i pozostając w kontakcie wzrokowym z osobami które pozostały w pokoju. To idealna propozycja dla rodzin na wakacje nad morzem. Na życzenie wypożyczamy leżaki plażowe. Niezależnie od pogody wypoczynek nad morzem może przybierać różne formy aktywności bądź po prostu błogiego lenistwa.

W pogodne i ciepłe noce można oglądać gwiazdozbiory i konstelacje z plaży lub bezpośrednio z balkonu „Domu przy plaży”. Szczególnie efektownie prezentują się także balony świetlne puszczane z plaży przy bezwietrznej pogodzie które można obserwować jak lecą w kierunku Rewala.

Pokoje nad samym morzem

Oferujemy apartamenty oraz pokoje z balkonem nad samym morzem. Wszystkie pokoje w „Domu przy plaży” są wyposażone w łazienkę oraz wygodne hotelowe łóżka.W pokojach nie ma aneksów kuchennych i obowiązuje zakaz gotowania, przyrządzania posiłków, gotowania herbaty, smażenia ryb itp. Do tego właśnie celu udostępniamy aneks kuchenny dla osób które chcą spędzić wakacje nad morzem w wersji ekonomicznej.

Serdecznie zapraszamy do Niechorza w Gminie Rewal gdzie mogą spędzić Państwo nie tylko wakacje nad morzem w domu przy samej plaży. Warto tu zajrzeć i zostać na dłużej.
Oferujemy nie tylko noclegi nad morzem ale kompleksowy wypoczynek przez cały rok. Oferta rekreacyjna Niechorza (sprawdź na meteor-turystyka.pl), jak i całej Gminy Rewal jest bardzo bogata i urozmaicona.Napisz do nas