Opis domu

Piaszczysta plaża

Dom na Plaży położony jest na klifie z którego schodami schodzi się na szeroką, piaszczystą plażę. Piasek na plaży jest jasny, czysty i drobny. Wyjątkowa lokalizacja sprawia, że fale morskie docierają podczas sztormu wprost w okolice naszego budynku.

Dzięki temu Goście mogą rozkoszować się wspaniałym widokiem panoramy morza oraz powiewem morskiej bryzy a przede wszystkim romantycznym widokiem zachodzącego słońca.

Jakość powietrza

Szczególnego podkreślenia wymaga doskonała jakość powietrza – obiekt jest wysunięty do maksimum w kierunku morza jest na wydmach przy samej plaży – tym samym powietrze wokół pozbawione jest typowych alergenów pochodzących od traw, drzew, krzewów.  Powietrze ma naturalnie dużą zawartość jodu. Na plaży spędzać można całe dnie wsłuchując się w szum morza i pozostając w kontakcie wzrokowym z osobami które pozostały w pokoju. Na życzenie wypożyczamy leżaki plażowe.

W pogodne i ciepłe noce można oglądać gwiazdozbiory i konstelacje z plaży lub bezpośrednio z balkonu. Szczególnie efektownie prezentują się także balony świetlne puszczane z plaży przy bezwietrznej pogodzie.

Pokoje nad samym morzem

Oferujemy apartamenty oraz pokoje z balkonem nad samym morzem. Wszystkie pokoje w „Domu przy plaży” są wyposażone w łazienkę oraz wygodne hotelowe łóżka.

W pokojach nie ma aneksów kuchennych i obowiązuje zakaz gotowania, przyrządzania posiłków, gotowania herbaty, smażenia ryb itp. Do tego właśnie celu udostępniamy aneks kuchenny.

Aneks kuchenny

Dla naszych Gości, za darmo, przez całą dobę, oferujemy aneks kuchenny wyposażony w kuchnię, kuchenkę mikrofalową, ,naczynia, nakrycia, garnki i wszystko co potrzebne do gotowania. Dostępne są także pralka, żelazko, suszarnia. W Niechorzu jest dużo sklepów gdzie można zrobić zakupy, najbliższy sieciowy Polo Market w kierunku na Rewal (5 km) lub Biedronka pod Trzebiatowem (18 km).

Naszym Gościom oferujemy ponadto w części gastronomicznej:

  • wynajęcie sali bankietowej lub restauracji na wyłączność;
  • organizacja imprezy towarzyskiej w zamkniętym gronie, spotkania biznesowego, konferencji, szkolenia, uroczystości rodzinnej lub innej imprezy okolicznościowej;
  • catering – szeroki wybór smacznych gotowych posiłków w przystępnych cenach.

Szczegółowy opis oraz zdjęcia poszczególnych pokoi i apartamentów w zakładkach Apartamenty i pokoje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Napisz do nas