Pokoje

Pokoje 2 osobowe na piętrze

W odniesieniu do pokoi na parterze, pokoje na piętrach maja balkon który położony jest prostopadle do linii brzegowej od wschodniej lub zachodniej strony. Po wyjściu na balkon widać morze. Oczywiście, im wyżej, tym lepszy widok ponad dachami okolicznych budynków. Pokoje nie są zbyt duże ok.12 mkw. Wszystkie mają łazienki z natryskiem oraz wygodne łoże 2 osobowe w miękkim podwójnym materacem oraz zagłówkiem- lampką do czytania i półeczką, gniazdkiem na laptop. W każdym pokoju jest spora szafa, stół, krzesło, duże lustro, zasłony i żaluzje.

Pokoje 2 osobowe na parterze

Zaletą tych pokoi jest bliskość wyjścia budynku w kierunku plaży oraz najniższa cena. Niestety z tych pokoi nie ma widoku na morze. Wszystkie mają łazienki z natryskiem oraz wygodne łoże 2 osobowe w miękkim podwójnym materacem, szafę, stół, krzesło, duże lustro. Pokoje 2 osobowe są nie mają możliwości tzw. ”dostawek” z uwagi na to , że nie są zbyt duże ok.12 mkw.

Parkingi

Miejsca do parkowania znajdują się na parkingach płatnych dodatkowo, które oddalone są w odległości 30, 50 i 100m od naszego obiektu. Cena już od 10zł/dobę.Napisz do nas