Zalety i wady

Dlaczego warto zatrzymać się u nas

Obiekt położony jest na klifie z którego schodami schodzi się na szeroką, piaszczystą plażę. Piasek na plaży jest jasny, czysty i drobny. Wyjątkowa lokalizacja sprawia, że fale morskie docierają podczas sztormu wprost w okolice naszego budynku. Dzięki temu Goście mogą rozkoszować się wspaniałym widokiem panoramy morza oraz powiewem morskiej bryzy a przede wszystkim romantycznym widokiem zachodzącego słońca

Cena pobytu

„Dom przy plaży” oferuje ekskluzywny widok na morze z apartamentów w niskiej cenie, nawet kilkukrotnie niższej niż w podobnie położonych obiektach. Nasza cena jest przyjazna ponieważ nie ma u nas basenu i Spa.

Czystość i jakość obsługi

Pokoje i apartamenty są czyste i nie zniszczone a w pokojach obowiązuje zakaz palenia oraz przebywania zwierząt.

Wygoda pobytu

W pokojach są wygodne dobrej jakości hotelowe łóżka z podwójnym materacem sprężynowym i piankowym co daje przyjazną miękkość oraz sprężystość i można się w nich wygodnie ułożyć. Pościel jest dobrej jakości z gatunkowego adamaszku. Na życzenie Gości udostępniamy ręczniki. Również na życzenie sprzątamy pokoje dodatkowo – gdy np. dzieci naniosą piasku z plaży.

Korzyści dodatkowe

Na całym obiekcie, we wszystkich pokojach udostępniamy bezpłatnie dostęp do bezprzewodowego Internetu.
DO DYSPOZYCJI Gości przez całą dobę jest wyposażona kuchnia samoobsługowa w której można przyrządzać posiłki i napoje.
W Sali klubowej oferujemy bezpłatnie duży stół bilardowy.
Dzieci mogą korzystać z mini placu zabaw na tarasie widokowym. Parę metrów dalej znajduje się największa piaskownica na świecie czyli plaża.
Niedaleko jest do latarni morskiej a do centrum Niechorza 3 minuty spacerem. Na plażę można zejść wygodnym zejściem które biegnie od tarasu widokowego.

Minusy i wady

Niestety pomimo wielu zalet jest też w naszym „Domu na Plaży” kilka niedogodności. Pragniemy być uczciwi wobec naszych Klientów wiec informujemy Państwa o nich.

Parking

Brak własnego dużego parkingu – samochody trzeba parkować na parkingach zewnętrznych.

Taras widokowy

Od strony wschodniej, do 24 mogą dochodzić odgłosy Gości na tarasie widokowym. Zazwyczaj nie jest to uciążliwe – ale dla osób oczekujących maksymalnej ciszy polecamy stronę zachodnią.

Wilgotne powietrze

W pokojach na parterze, po otwarciu okna dostaje się wilgotne morskie powietrze o wilgotności 90%. Szczególnie w chłodniejsze dni i przy otwartym oknie aerozol z powietrza osadza się na przedmiotach, odzieży i pościeli. W związku z tym należy pilnować zamykania okien w dni zimniejsze lub sztormowe.Napisz do nas